Darmowy katalog stron internetowych - linki bezpośrednie

Darmowy katalog stron internetowych - linki bezpośrednie

Google

« Strona Główna / Biznes i ekonomia / materiały budowlane

  :: Dodaj stronę  


» Panel-Spec sp. z o.o. - u nas kupisz: łazienki, materiały budowlane, w

Panel-spec sp. z o, .o. to centrum budowlane, w którym wyposażysz łazienki i kupisz płytki ceramiczne, armatura, wanny, kabiny, meble, narzędzia pustalik, płyty kartonowo-gipsowe, instalacje sanitarne i c.o., izolacje, zaprawy, panele podłogowe, boazeria, listwy, drzwi, farby, karnisze

www: http://www.panelspec.eu

:: szczegóły | link nie działa/spam?
» Materiały ścierne POLER - pasy bezkońcowe, ściernice listkowe trzpieni

POLER Sp. j. działa od 1992r. Początkowo była to działalność handlowa narzędziami ściernymi. Od 1993r. firma rozpoczęła produkcję narzędzi ściernych a mianowicie: Pasów bezkońcowych, Ściernic listkowych trzpieniowych i z otworem, Ściernic listkowych talerzowych do elektronarzędzi, Krążków i arkuszy

www: http://www.poler.com.pl

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» FHU DOM Zalesie Górne - sucha zabudowa, gipsy, farby, grunty, systemy

Firma nasza zajmuje się sprzedażą detaliczną jak i hurtową artykułów/materiałów budowlanych oraz wszelkich produktów pochodnych tej branży. W naszej ofercie znajdziesz: materiały ścienne i ceramiczne, materiały wykończeniowe, systemy dociepleń - tynki, materiały termoizolacyjne, materiały izolacyjne

www: http://www.fhudom.pl

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» maszyny budowlane wynajem

Ramirent S.A. Wypożyczalnia maszyn budowlanych zajmuje się wynajmem sprzętu dla budownictwa i drogownictwa. W ofercie firmy znajdują się maszyny do prac ziemnych i drogowych, maszyny do prac betoniarskich, urządzenia do prac remontowych i wykończeniowych.

www: http://www.ramirent.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Wiertarki

Jesteśmy hurtownią narzędzi oraz przedstawicielswtem takich firm jak Huta CEDLER oraz Wolfcraft. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www: http://www.metalex.poznan.pl

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Firmy budowlane, Serwis budowlany

Budownictwo, firmy budowlane, oferty budowlane, serwis budowlany - Najstarsza polska internetowa giełda budowlana. U nas możesz założyć wizytówkę swojej firmy, wymieniać się ofertami handlowymi, zamieszczać ogłoszenia, dyskutować na forum.

www: http://www.portalbudowlany.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Przedsiębiorstwo Handlu Drewnem i Płytami "Siekierki" w Wars

Solidny skład drewna w Warszawie. Oferta: Szeroki asortyment tarcicy oraz różnorodnych płyt i sklejek. Stolarnia. Struganie drewna i impregnowanie metodą zanurzeniową. Stale rozszerzany asortyment towarów i usług, związanych ze sprzedażą i obróbką drewna.

www: http://www.siekierki.com.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Płytki

Płytki to bardzo popularny rodzaj pokrycia podłogi oraz ścian w miejscach narażonych na działanie wody (łazienka, kuchnia). Płytki zawdzięczają swoją popularność wytrzymałości, prostocie montażu i coraz większemu wyborowi form i kolorów. Płytki to nasza specjalność.

www: http://www.mikulska-klinkier.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Hydroizolacje PRIM - Systemy izolacji wodochronnych

PRIM - Producent chemii budowlanej. PRIM STYROZOL - chemoodporne izolacje stosowane : hydroizolacje fundamentów, hydroizolacje balkonów, hydroizolacje tarasów, hydroizolacje basenów

www: http://www.hydroizolacje.com/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Centrum Dystrybucji i Logistyki MILLENNIUM

CDiL MILLENNIUM jest firmą dystrybucyjną działającą w branży materiałów wykończeniowych dla budownictwa na obszarze północnej Polski. Oferujemy przede wszystkim produkty związane z technologią gips-karton, systemami dociepleń, w tym pełen asortyment chemii budowlanej oraz materiały izolacyjne.

www: http://www.cdilmillennium.com.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 |

Wpisów: 23530, Podkategorii: 8608

powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro
Katalogi Stron