Darmowy katalog stron internetowych - linki bezpośrednie

Darmowy katalog stron internetowych - linki bezpośrednie

Google

« Strona Główna / Biznes i ekonomia / Narzędzia

  :: Dodaj stronę  


» PROmaster - chłodnictwo przemysłowe, chłodnie samochodowe, klimatyzacj

Jesteśmy firmą, która stawia na rzetelne i profesjonalne rozwiązania. Zajmujemy się dostarczaniem produktów i części do chłodnictwa, klimatyzacji i AGD. Stanowimy zgrany i sprawny zespół. Proponujemy Ci pomoc w znalezieniu najbardziej odpowiedniego dla Ciebie rozwiązania. Robimy to każdego dnia, wię

www: http://www.promaster.com.pl

:: szczegóły | link nie działa/spam?
» M.A.K.S. - instalacje pp, instalacje pex, instalacje pe, instalacje ka

Firma M.A.K.S. zajmuje się dystrubucją szerokiej gamy wysokiej jakości produktów z branży instalacji wodno- kanalizacyjnej, gazowej i centralnego ogrzewania, techniki grzewczej i wyposażenia łazienek.

www: http://www.maks.com.pl

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Pretty You - ozdoby, meble do gabinetów kosmetycznych i fryzjerskich,

Jesteśmy przedstawicielem znanych, amerykańskich firm w branży paznokciowej, takich jak European Touch i Bellazi. Wspólnie z amerykańską firmą Star Nails produkujemy pełną gamę produktów Pretty You. Posiadamy bogatą ofertę kosmetyków do pielęgnacji, wzmacniania, przedłużania oraz zdobienia paznokci.

www: http://www.pretty-you.info

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Narzędzia skrawające i sprzęt komputerowy - NetPMComp - Twój parnter

Najwyższej jakości narzędzia skrawające od najlepszych krajowych i światowych producentów. Korzystne ceny, dzięki umowom partnerskim często niższe od katalogowych! Oferujemy również doradztwo techniczne przy doborze narzędzi skrawających optymalnie do Państwa potrzeb. Zapraszamy!

www: http://www.netpmcomp.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» karborund

Karborund Sp. z o.o. jest firmą handlową powstałą w 2006 roku z siedzibą w Gliwicach. Celem działalnosci firmy jest handel: surowcami dla przemysłu narzędzi ściernych, surowcami dla przemysłu materiałów ogniotrwałych, surowcami dla hut szkła, narzędziami ściernymi.

www: http://www.karborund.com.pl

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Prefabrykaty ogniotrwałe

Ekometalurgia to firma z wieloletnią tradycją w produkcji brykietów z węglika krzemu oraz materiałów ogniotrwałych oraz prefabrykatów ogniotrwałych: prostki szamotowe, zaprawy szamotowe betony ogniotrwałe.

www: http://www.ekometalurgia.pl

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Ingersoll-rand

Adcomp - Technika Sprężania Gazów - to firma zajmująca się sprzedażą narzędzi pneumatycznych. W naszej ofercie klucze udarowe, klucze pneumatyczne, wciągniki oraz sprężarki.

www: http://www.adcomp.com.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Narzędzia ręczne

Narzędzia pneumatyczne i narzędzia ręczne dla przemysłu stoczniowego, chemicznego, motoryzacyjnego, hutnictwa, budownictwa i meblarstwa: klucze udarowe pneumatyczne, wkrętarki pneumatyczne, smarownice.

www: http://www.techman.com.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» gwintowniki,gniotowniki,głowice kątowe,frezarki,oprawki VDI

MS Spinex jest przedstawicielem firm narzędziowych. W ramach techniki napędowej: przekładnie zębate, motoreduktory, falowniki sprzęgieł, napędy pasowe. Z zakresu narzędzi skrawających: gwintowniki i gniotowniki, głowice kątowe na frezarki, oprawki napędzane VDI na tokarki CNC, multiplikatory obrotów

www: http://www.msspinex.com.pl

:: szczegóły | link nie działa/spam?


» Myjki wysokociśnieniowe

Castor Unia Gospodarcza Sp. z o. o. jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Nilfisk-ALTO, producenta profesjonalnego sprzętu czyszczącego, takiego jak:destylarki próżniowe, myjnie warsztatowe,myjnie natryskowe, myjnie ultradźwiękowe, wyparki próżniowe, wyparki, myjki, myjnie.

www: http://www.castor.com.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 |

Wpisów: 23538, Podkategorii: 8608

powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro
Katalogi Stron